Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

 

Türkiye’nin ilk aracı kurumu Yatırım Finansman, şubat ayında yaşanan Kahramanmaraş depreminde önemli kayıplar veren, tüm sıkıntılara rağmen bu sezon yeşil sahalara yeniden geri dönen Atakaş Hatayspor’a ‘şort sponsoru’ olarak destek verecek. 

 

Yatırım Finansman, Atakaş Hatayspor’un 2023-2024 dönemi şort sponsoru olduğunu duygusal bir reklam filmiyle duyurdu. Bordo-beyazlı takıma gönül verenlerin heyecanlı bir maç ortamında yaşadıkları sevinci odağına alan reklam filminde, depremden etkilenen bölge için umutların yeniden yeşereceği mesajı, bir futbol atmosferiyle izleyiciye aktarılıyor.

 

Yatırım Finansman’ın “Bundan böyle gözyaşlarımızın sadece sevinç gözyaşları olması için, umutlarımızın bordo-beyaz formalarda yeniden yeşermesi için Hatayspor’un yanındayız” mesajıyla duyurulan şort sponsorluğu, spor ve toplumsal dayanışmanın birleşimini temsil ediyor. Film, Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel’in “Umutlar Yeniden Yeşeriyor” cümlesiyle son buluyor. Hazırlanan reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Burcu Matur oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir