Özgür Özel: 31 Mart’ta kazanacak ittifakın adı Türkiye ittifakıdır

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün Porsuk Spor Salonu’nda düzenlenen Eskişehir Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Özel, bugün Eskişehir programındaki konuşmasından bir kesiti sosyal medya hesabından yayınladı.

Özel, videoya; “Bizim yolumuz, Atatürk’ün baba evine kurulan her türlü tuzak ve kumpasa karşı Türkiye ittifakını kurmaktır. 31 Mart’taki kazanacak ittifakın adı Türkiye ittifakıdır. Hep birlikte başaracağız” notunu düştü.

Videoda; Özel’in şu sözleri yer aldı:

Bizim yolumuz CHP’yi ve Cumhuriyete, Atatürk’ün baba evine kurulan her türlü tuzak ve kumpasa karşı Türkiye ittifakını kurmaktır. Buna inanıyoruz. 31 Mart’taki kazanacak ittifakın adı Türkiye ittifakıdır.  Biz yönettiğimiz şehirleri iyi yönetiyoruz.

Anadolu’nun dört bir yanındaki vatandaşlarımıza, aklında CHP’li belediyeye gitmek, göç etmek, oralarda yaşamak isteyenlere şunu söyleyebilirim. 31 Mart’ta oyunuzu verin, bu güzel belediyeciliği sizin memleketinize getirelim. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında Atatürk’ün, Gazi’nin partisini iktidar yapacağımız bir yolda koşuyoruz. Bu yolculuğa var mısınız? Kalkın ayağa ve kazanın bu seçimleri.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir