Binance Listelemesi Gelebilir: Bu 10’una Dikkat!

Çığır açan bir kripto para analiz firması olan Layergg, önümüzdeki dönemde Binance Launchpool’a eklenecek potansiyel altcoin projelerinin ilgi çekici bir listesini hazırladı. İşte detaylar…

Binance, o altcoin projelerini listeleyebilir

Kripto para analiz şirketi Layergg, geçtiğimiz günlerde Binance Launchpool aracılığıyla önümüzdeki dönemde piyasaya sürülebilecek potansiyel altcoin projelerinin bir listesini hazırladı. Binance Launchpool için adayları değerlendirirken kriterler arasında token sürümünün onaylanması, airdroplar ve Binance Labs’in projeye yatırım yapıp yapmadığı veya projeyle ilişkili olup olmadığı yer alıyor. Analistlerin listesi aşağıdaki projelerden oluşmakta:

  1. Xterio’nun Overworld NFT tokenı XTER: Xterio’nun Overworld NFT ekosistemindeki meraklılar, tokenomik ortamına benzersiz bir hava katan, imrenilen XTER tokenlarını almaya hazırlanırken bir sürprizle karşı karşıya kalabilirler.
  2. Polyhedra Network’ün devam eden airdrop etkinliği: OKX Web3 Cryptopedia S11’de devam eden token airdrop’unun kripto topluluğunun dikkatini çektiği Polyhedra Network’ün Binance Launchpool’da listelenmesinin mümkün olduğu görüşü var.
  3. SkyArk Chronicles: Genesis NFT minting etkinliği yakında gerçekleşecek.
  4. Kinza Finance: KZA Point Farming uygulaması hayata geçirildi.
  5. KiloEx: Airdrop Point Farm uygulaması başladı.
  6. QnA3.AI: Kredi toplama etkinliği başladı.
  7. Gomble Games: Airdrop etkinliğinin 1. Sezonu başladı.
  8. Web3Go: İlk airdrop turunun Şubat ayında yapılması planlanıyor.
  9. Heroes of Mavia: MAVIA Token Airdrop çok yakında.
  10. MyShell: Puan farming etkinliği başladı.

Borsa devrimi: Kritik gelişmeler

Bu sırada Binance’in yeni CEO’su Richard Teng, geçtiğimiz günlerde 2024’te daha fazla LaunchPool projesi vaadi vererek heyecan verici bir geleceğin ipuçlarını verdi. Dikkatle seçilen ve önceden belirlenen bu projeler, LaunchPool ekosistemi için yeni bir çağın başlangıcını yapıyor. Dikkate değer bir şekilde, bu projelerin %66’sının Binance Labs ile bağlantısı var ve bu da platformun yenilikçi projeleri destekleme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Ek olarak, bu projelerin önemli bir kısmının NFT‘ler konusunda zengin bir geçmişi var ve bu da Binance’in çeşitli blockchain gelişmelerini benimseme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Launchpool, Binance kripto para borsası ekosistemi içinde yer alan ve kullanıcıların yeni projeler için token lansmanlarına ve farming girişimlerine katılmasını sağlayan bir platform veya özelliktir. Kullanıcıların, projeye özel tokenlar karşılığında stake etme veya likidite sağlama yoluyla gelecek blockchain projelerine katılmaları ve onları desteklemeleri için bir mekanizma görevi görür. Binance, kripto para dünyasının geleceğini şekillendirmeye devam ederken LaunchPool, platformun yaratıcılığı ve yeniliği teşvik etme konusundaki kararlılığının bir kanıtı olarak duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir