İşletmeci Umut Evirgen oyuncu Alina Boz ile aşk yaşamaya başladı

EVDE MATEM HAVASI

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can, oyuncu Alina Boz ile 4 yıldır aşk yaşıyordu. Evlilik planları içindeki çift yaklaşık 1,5 ay önce birlikteliklerine noktayı koydu.

İlişkileri bitmesine rağmen Alina Boz’u unutamayan Mithat Can, eski sevgilisinin çapkınlığı ile nam salan Umut Evirgen ile birlikteliğini öğrendiğinde yıkıldı.

PD’nin edindiği bilgilere göre, ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun da evlilik hayalleri kuran oğlu Mithat Can’ın yaşadığı hayal kırıklığına çok üzüldü, ana oğlun birlikte yaşadığı evde adeta matem havası oluştu.

DEPRESYONA GİRDİ

Mithat Can, hayat kurmayı planladığı Alina Boz’un Umut Evirgen ile beraber olduğunu öğrenmesinin ardından adeta depresyona girdi. Ağzını bıçak açmayan Mithat Can, son günlerde evden dışarı adımını atmadı.

Sosyete playboyu olarak anılan ve bugüne kadar olaylı ilişkileri ile gündeme gelen işletmeci Umut Evirgen, daha önce de oyuncu Afra Saraçoğlu ile birlikteydi.

BİRBİRLERİNE RAKİPLER

Afra Saraçoğlu ve Alina Boz şu anda dizi sektörünün en popüler iki ismi.

Hatta öyle ki, her iki isim arasında tatlı bir rekabet de var. Sosyal medya platformlarında ise bu ikili “hangisi daha başarılı” “hangisi daha güzel” gibi başlıklarla forumlarda tartışılıyor.

Ama gerçek olan şu ki, işletmeci Umut Evirgen, aşk defterinde bu iki ünlü isimle de beraberliğini yazdırdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx